هشدار توتی در آستانه وقوع؛ کاپیتان رم در فهرست فروش

به گزارش وبسایت نود و به نقل از گاتزتا دلواسپورت، جان‌لوکا پتراچی مدیرورزشی باشگاه رم امروز ملاقاتی با آلساندرو لوچی، مدیربرنامه های آلساندرو فلورنزی داشته و به او اطلاع داده که این بازیکن در فهرست فروش رم قرار دارد.

رم تصمیم دارد کاپیتان خود را با قیمتی مناسب به فروش برساند و علیرغم برخی خبرها درباره تمایل اینترمیلان، پیشنهادی جدی از سوی هیچ باشگاهی برای جذب این بازیکن 28 ساله وجود ندارد. با این حال رم تصمیم داشته تا فلورنزی را نسبت به این نکته آگاه سازد که در صورت رسیدن پیشنهادی مناسب، مقاومتی برای نگه داشتن او نخواهد داشت.

فلورنزی 28 ساله که از 11 سالگی در رم حضور دارد، نخستین بازی رسمی خود برای جالوروسی را در 22 می 2011 انجام داد و در جریان پیروزی 3-1 رم مقابل سمپدوریا، به جای فرانچسکو توتی به زمین آمد. او فصل 12-2011 را به شکل قرضی در کروتونه گذراند و پس از آن به پایتخت بازگشت. فلورنزی از آن پس 260 بازی دیگر برای رم انجام داده و 28 گل هم به ثمر رسانده است.

فلورنزی که قابلیت بازی در چندین پست، از جمله مدافع و وینگر راست، را دارد در تابستان 2017 و بعد از خداحافظی فرانچسکو توتی به عنوان کاپیتان دوم رم بعد از دنیله ده‌روسی منصوب شد. بعد از ترک ده‌روسی، انتظار می‌رفت او رسما کاپیتان رم شود اما فلورنزی شاید هرگز طعم حضور به عنوان کاپیتان اول باشگاه را نچشد.

فرانچسکو توتی که چندی قبل باشگاه رم را ترک کرده بود، در سخنانی جنجالی ادعا کرده بود که مدیران کنونی باشگاه قصد دارند این تیم را از بازیکنان بومی خالی کنند. بعد از خروج رسمی ده‌روسی، احتمال خروج فلورنزی و البته معاوضه احتمالی لوکا پلگرینی، از دیگر محصولات باشگاه، با لئوناردو اسپیناتزولا، به نظر می‌رسد باید هشدار توتی را جدی گرفت.

 

منبع:نود