تلاش بارسلونا برای درآمدزایی 45 میلیون یورویی با فروش مالکوم

به گزارش وبسایت نود و به نقل از اسپورت، یکی از کلیدهای فصل نقل و انتقالات بارسلونا در هفته های پایانی پنجره تابستانی، مشخص شدن تکلیف آینده مالکوم مهاجم 22 ساله و برزیلی آبی اناری هاست.

بارسا می‌داند که در صورت موافقت والورده، فروش مالکوم کار سختی نخواهد بود. مالکوم برخلاف تفکرات اولیه باشگاه، فرصت های کمی برای حضور در میدان داشته اما هرگاه در زمین بود، ارزش هایش را نشان داده و به همین دلیل هم هست که او مشتریان زیادی در لیگ های معتبر اروپایی دارد. پیشنهادات زیادی به دست مدیربرنامه های مالکوم رسیده و او انتقال به ایتالیا را در اولویت قرار داده است.

اما در عین حال، بارسلونا نیز قصد دارد از منافع خود دفاع کند؛ در واقع هدف بارسلونا آن است که با فروش بازیکن سابق بوردو، 45 میلیون یورو به حساب آبی اناری ها واریز شود.

مالکوم تیم های انگلیسی زیادی را خواهان خود می‌بیند اما زمان به سرعت در حال سپری شدن است چرا که پنجره نقل و انتقالاتی لیگ برتر برای جذب بازیکنان جدید روز 8 آگوست (17 مرداد) بسته خواهد شد. بارسلونا باور دارد که می‌تواند پرونده این انتقال را قبل از تور آمریکا ببندد. در حال حاضر نام های اورتون، آرسنال و تاتنهام در اطراف مالکوم به گوش رسیده است.

اورتون پیشنهاد خود را به بارسلونا ارائه داده که رقمی بسیار کمتر از 45 میلیون یورو بوده و هنوز پیشنهادی از سوی دو باشگاه لندنی به بارسلونا فرستاده نشده است. حضور احتمالی نیکولاس په‌په در آرسنال می‌تواند به معنای پایان علاقه توپچی ها به مالکوم باشد.

خود بازیکن تمایل به امتحان کردن شانس خود در سری آ دارد. ناپولی و اینتر رسما شرایط انتقال او را جویا شده اند اما تنها برای انتقالی قرضی ابراز تمایل کرده اند، اتفاقی که مورد پسند بارسلونا نبوده است.

در آلمان، بوروسیا دورتموند از جمع گزینه ها دور است. زنبورها نه پیشنهادی داده اند و نه علاقه ای به جذب مالکوم داشته اند. فرانکفورت و لایپزیش دو باشگاهی هستند که ممکن است پای مالکوم را به بوندسلیگا باز کنند.

بارسا اطمینان دارد که مالکوم دیر یا زود به فروش خواهد رسید و این انتقال “لحظه آخری” نخواهد بود، مگر آن که با توجه به شرایط پنجره نقل و انتقالاتی، باشگاهی انگلیسی برای خرید او دست به کار شود.

 

منبع:نود